Czarter jachtu z budżetem mniejszym niż 1.500€

Jeśli Twój budżet nie przekracza 1.500€ na tydzień – nie martw się! Poniżej znajdziesz wskazówki, jak zrealizować rejs Twoich marzeń.Jachty znajdziesz nie gdzie indziej jak na GlobeSailor

Pamiętaj, że cena zależy od rozmiaru. Decydując się na jacht żaglowy zamiast  łodzi motorowej, znacznie obniżysz koszty.

Czarter jachtu poza sezonem jest też najlepszym sposobem na uzyskanie największych zniżek i najlepszej ceny. Będziesz mógł wynająć standardowych rozmiarów łódź jednokadłubową i żeglować po wodach Atlantyku, Morza Śródziemnego, a nawet wybrać się na Karaiby! Pozostaje opłacić jedynie koszty przelotu.

Jeśli decydujesz się jednak na czarter jachtu w sezonie, powinieneś rozważyć czarter kabiny! To idealne rozwiązanie dla par. Podróżując z innymi nie ominie Was przyjemność jaką daje nawigacja jachtu. Kapitan wraz z załogą nauczą Cię podstawowych manewrów. Jeśli chcesz, możesz zaoferować swoją pomoc i nauczyć się pozostałych trików żeglarskich. Czarter kabiny często dostępny również jest na katamaranach. Co więcej, każda z kabin ma własną łazienkę.

Płynąc z przyjaciółmi to nie tylko sposób na udane wakacje, lecz także pomoże Ci zmniejszyć koszt czarteru łodzi. Jeśli masz zgraną paczkę sześciu osób, będziecie mogli wynająć duży jacht w sezonie. Dzięki rozłożonym kosztom, cena na osobę nie będzie wysoka.

Planując swoje wakacje pod żaglami z wyprzedzeniem, będziesz mógł skorzystać z rabatów i zmieścić się w budżecie. Jeśli zarezerwujesz swój czarter na trzy – cztery miesiące wcześniej, możesz uzyskać nawet 10-15% zniżki.

Możesz też zawsze spróbować szczęścia i sprawdzić czy jest dostępna jakaś oferta specjalna lub też skorzystać z rejsów last-minute. W przypadku braku chętnych na czarter jachtu, ceny spadają.

Jeśli zamierzasz wynająć łódkę od prywatnego właściciela, zwróć szczególną uwagę na ubezpieczenie. Musisz być o wiele bardziej ostrożny, niż w przypadku czarteru jachtu od firmy tym się zajmującej.  Spróbuj uzyskać jak najwięcej informacji od właściciela łódki, żeby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Zwróć też uwagę na to, czy zapewnia on również zaopatrzenie i wsparcie w nagłych przypadkach!

Wreszcie, możesz zmniejszyć koszty korzystając z naszej wyszukiwarki. GlobeSailor pozwala na bezpośredni i przejrzysty kontakt z firmami czarterującymi łodzie.

Jeżeli budżet poniżej 800 euro jest jednak zbyt wielki dla Ciebie i twoich współtowarzyszy rejsu, zdecyduj się na Mazury. Jeżeli szukasz informacji regionalnych pojezieża sprawdź- http://www.krainajezior.info/

Jeżeli natomiast szukasz większej ilości informacje sprawdź je na

Katalog stron Skrobak.pl

Dodaj komentarz