Wyprawa przez Atlantyk

Wspólnie z GlobeSailor, wyrusz w podróż powrotną przez Ocean Atlantycki z  Pointe-à-Pitre (Gwadelupa — Bas du Fort).

Masz małe doświadczenie w żegludze dalekomorskiej, ale marzysz o tym, by przepłynąć Atlantyk na pokładzie nowego, bezpiecznego jachtu? Skorzystaj ze specjalnej oferty na stronie internetowej Globe Sailor — porównywarce ofert wynajmu łodzi.

Teraz możesz zrealizować z nami swoje marzenie. Wyrusz z doświadczonym skipperem jachtowym, zostań członkiem załogi i odkryj uroki żeglarstwa dalekomorskiego.

Przez cały miesiąc, będziesz żyć w rytmie Oceanu Atlantyckiego, odkrywać piękno zachodów słońca, nocnej żeglugi, wędkowania, a czasem i słodkiego leniuchowania.

Chcesz pójść w ślady Krzysztofa Kolumba, Vasco da Gamy, Moitessiera, Tabarly’ego czy Autissiera? Nie czekaj! Wejdź na pokład Ananda II i wyrusz w przygodę na pokładzie Dufoura 44 przystosowanego do rejsów długodystansowych.

Z nami odkryjesz Gwadelupę, wypłyniesz na głęboką wodę Północnego Atlantyku, poznasz piękne Azory i wrócisz do Bretanii z głową przepełnioną nieziemskimi wspomnieniami.

Jacht Ananda II wyposażony jest w cztery dwuosobowe kabiny (10 koi), dzięki czemu może przyjąć aż 6 osób. Sięgnij po więcej informacji u załogi Globe Sailor i przeżyj niezapomniane doświadczenia z ukochaną osobą lub z przyjaciółmi.

Wymagane doświadczenie: zamiłowanie do żeglarstwa, minimalna wiedza na temat żeglarstwa, doświadczenie z żeglugą dalekomorską nie jest koniecznym wymogiem, gdyż na jachcie będzie kapitan.

Skorzystaj z oferty promocyjnej na wynajem łodzi: 1 330€/os zamiast 1479€/os za wyprawę transatlantycką trwającą 31 dni.

Start: Gwadelupa (Pointe à Pitre) 30 kwietnia 2017

Meta: Francja (Aber Benoit) 30 maja 2017

 

Jeżeli szukasz podobnych informacji sprawdź je na  Katalog www

Pomyślnych wiatrów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *