Wyprawa przez Atlantyk

Wspólnie z GlobeSailor, wyrusz w podróż powrotną przez Ocean Atlantycki z  Pointe-à-Pitre (Gwadelupa — Bas du Fort).

Masz małe doświadczenie w żegludze dalekomorskiej, ale marzysz o tym, by przepłynąć Atlantyk na pokładzie nowego, bezpiecznego jachtu? Skorzystaj ze specjalnej oferty na stronie internetowej Globe Sailor — porównywarce ofert wynajmu łodzi.

Teraz możesz zrealizować z nami swoje marzenie. Wyrusz z doświadczonym skipperem jachtowym, zostań członkiem załogi i odkryj uroki żeglarstwa dalekomorskiego.

Przez cały miesiąc, będziesz żyć w rytmie Oceanu Atlantyckiego, odkrywać piękno zachodów słońca, nocnej żeglugi, wędkowania, a czasem i słodkiego leniuchowania.

Chcesz pójść w ślady Krzysztofa Kolumba, Vasco da Gamy, Moitessiera, Tabarly’ego czy Autissiera? Nie czekaj! Wejdź na pokład Ananda II i wyrusz w przygodę na pokładzie Dufoura 44 przystosowanego do rejsów długodystansowych.

Z nami odkryjesz Gwadelupę, wypłyniesz na głęboką wodę Północnego Atlantyku, poznasz piękne Azory i wrócisz do Bretanii z głową przepełnioną nieziemskimi wspomnieniami.

Jacht Ananda II wyposażony jest w cztery dwuosobowe kabiny (10 koi), dzięki czemu może przyjąć aż 6 osób. Sięgnij po więcej informacji u załogi Globe Sailor i przeżyj niezapomniane doświadczenia z ukochaną osobą lub z przyjaciółmi.

Wymagane doświadczenie: zamiłowanie do żeglarstwa, minimalna wiedza na temat żeglarstwa, doświadczenie z żeglugą dalekomorską nie jest koniecznym wymogiem, gdyż na jachcie będzie kapitan.

Skorzystaj z oferty promocyjnej na wynajem łodzi: 1 330€/os zamiast 1479€/os za wyprawę transatlantycką trwającą 31 dni.

Start: Gwadelupa (Pointe à Pitre) 30 kwietnia 2017

Meta: Francja (Aber Benoit) 30 maja 2017

 

Jeżeli szukasz podobnych informacji sprawdź je na  Katalog www

Pomyślnych wiatrów!

Dodaj komentarz