Odkryj kontynenty i oceany na rejsach z GlobeSailor

A co, gdyby wyruszyć w rejs inny niż dotychczas? Poszukujesz nowych wrażeń, ciekawych egzotycznych kierunków? Chcesz doświadczyć prawdziwej przygody? Z GlobeSailor możesz przetrzeć nowe szlaki (żeglarskie, oczywiście) na każdym kontynencie i każdym oceanie na naszej planecie – od Chorwacji po Malediwy, Karaiby, Afrykę czy Norwegię. Odkryj z nami egzotyczne kierunki w najlepszych cenach.

Zapierająca dech w piersiach Europa Północna

→ Dołącz do nas na przygodę na Dachu Skandynawii

Rejs na pokładzie statku Coastal Express z Bergen do Nordkapp w Norwegii to okazja do odkrycia bezkresnego piękna norweskiego wybrzeża. Odkryj piękno słynnych fjordów w komfortowych warunkach.

Ceny zaczynają się od 1 155 € za osobę, zobacz więcej informacji tutaj.

→ Wyrusz na rejs przygodowy w norweskiej Laponii

Zapraszamy Cię na 9-dniową podróż, podczas której odkryjesz naturalnego piękno tego nordyckiego kraju. Przeżyjesz niezapomnianą przygodę na pokładzie lodołamacza Explorer otoczony/a zorzą polarną, fiordami, kolorowymi domami i ośnieżonymi szczytami.

Cena dostępna na życzenie, więcej informacji tutaj.

Dla fanów sportu i eksploracji

Jesteś żądny/a ekscytacji? Kochasz odkrywać nowe, spełniać swoje marzenia i realizować pasje? GlobeSailor ma coś specjalnie dla Ciebie. Odkryj rejsy, obok których ciężko przejść obojętnie.

→ Udaj się na rejs przygodowy po Czarnogórze

Wycieczka zaczyna się w Tivacie w Czarnogórze, skąd wyruszycie w najpiękniejsze zakątki Zatoki Kotorskiej. Na pokładzie tradycyjnego drewnianego guletu odkryjecie najdalej wysunięte na południe fjordy, pokonacie 1426 stopni do zamku św. Jana, aby zobaczyć panoramę zatoki i będziecie mogli zażyć sportów wodnych. Czarnogóra jest również przyjazna dla portfela.

Ceny zaczynają się od 1 350 € za osobę, zobacz więcej informacji tutaj.

→ Zostań członkiem załogi łodzi regatowej

Z GlobeSailor możesz spełnić swoje marzenia i wziąć udział w rejsie na łodzi Volvo 60, oceanicznej łodzi żaglowej wykorzystywanej w zawodach. Ten sportowy i niesamowicie wydajny jacht to gratka dla doświadczonych żeglarzy, którzy szukają ekstremalnych wrażeń i wyzwań. Możesz uczestniczyć w takich regatach jak Rolex Fastnet, Drheam Cup czy Tour de Belle-Île.

Ceny zaczynają się od 915 € za osobę, zobacz więcej informacji tutaj.

→ Zwiedź chorwackie wyspy jachtem i rowerem

Podczas tego rejsu odkryjesz bogatą spuściznę historyczną i kulturową chorwackich wysp. Przemierzysz wybrzeże tego nadmorskiego kraju na pokładzie 30-metrowego jachtu. W planach są codzienne wycieczki rowerowe, które dopełnią podróż i pozwolą na eksplorację lądu.

Ceny zaczynają się od 750 € za osobę, zobacz więcej informacji tutaj.

Rejsy, które pokochają miłośnicy fauny i flory

Żeglarstwo z natury jest blisko związane z przyrodą. GlobeSailor ma dla Ciebie propozycje wyjątkowych rejsów, które ukierunkowane jest na obcowanie z wodą, roślinami i zwierzętami.

→ Wyrusz w podróż na pokładzie legendarnego Royal Clipper po Grenadynach

Odkryj Karaiby na pokładzie największego na świecie 5-masztowego żaglowca. Legendarny Royal Clipper o długości 134 metrów oferuje wyjątkowy comfort i wiele aktywności, które uatrakcyjnią Twóją podróż. To idealny sposób, aby odkryć jeden z najpiękniejszych arichpelagów na świecie – Grenadyny.

Ceny zaczynają się od 1 965 € za osobę, zobacz więcej informacji tutaj.

→ Eksploruj podwodny świat z rekinami na Bahamach

Wyspa Grand Bahama na Bahamach to raj dla nurków. To egzotyczne miejsce oferuje niesamowitą różnorodność miejsc do nurkowania. Plaża Tiger Beach jest szczególnie znana ze spotkań z rekinami. To jedno z najpiękniejszych miejsc do nurkowania na świecie ze względu na przejrzystość wody i obecność tych majestatycznych stworzeń morskich.

Ceny zaczynają się od 2 679 € za osobę, zobacz więcej informacji tutaj.

→ Przeżyj przygodę na bajecznych Seszelach

Nasza propozycja na Seszele to przeplatanie czasu na wodzie i na lądzie. Wyspy te są domem dla wielu endemicznych gatunków ptaków, nie brakuje tu również żółwi i innych morskich stworzeń. Wizytówką tego miejsca są olbrzymie palmy i nieziemskie formacje skalne.

Ceny zaczynają się od 1 490 € za osobę, zobacz więcej informacji tutaj.

Żeglarstwo dla odkrywców odmiennych kultur

Chcesz zanurzyć się w innej kulturze? Lubisz odkrywać codzienność ludzi żyjących w innych krajach? Poznawać lokalne smaki, zapachy, kolory, tekstury i dźwięki? Spróbuj odkryć je tym razem podczas rejsu, dzięki czemu będziesz mógł/mogła doświadczyć jeszcze więcej.

→ Przepraw się łodzią po rzece Senegal

Wyrusz w podróż na pokładzie mitycznej łodzi Bou El Mogdad po rzece Senegal. Twój przewodnik wprowadzi Cię w świat tradycyjnych wiosek, regionalnych specjałów kulinarnych i miasta Saint-Louis, wpisanego na listę UNESCO. Znajdziesz się w samym sercu senegalskiej historii i kultury.

Ceny zaczynają się od 672 € za osobę, zobacz więcej informacji tutaj.

→ Odwiedź słynny panamski archipelag i poznaj kulturę indiańską

Zarezerwuj swoje miejsce na pokładzie katamaranu Nikita o długości 14 metrów, aby odkryć z jego pokładu nieziemski archipelag San Blas. Ta egzotyczna podróż to doskonała okazja na odkrycie kultury Indian. Są to wakacje typu all-inclusive, doskonałe dla fanów pełnego relaksu.

Ceny zaczynają się od 1896 € za osobę, zobacz więcej informacji tutaj.

→ Zwiedź Madagaskar od najpiękniejszej strony

Od strony oceanu, rzecz jasna. Przez 6 dni przemierzysz archipelagi Radama i Mitsio na pokładzie komfortowego katamaranu Sea Spirit. Tygodniowa sielanka odbędzie się w otoczeniu krystalicznych wód, białych plaży w akompaniamencie relaksu na plaży, nurkowania i innych sportów wodnych.

Ceny zaczynają się od 698 € za osobę, zobacz więcej informacji tutaj.

Zespół ekspertów w dziedzinie wynajmu jachtów i rejsów na całym świecie z firmy GlobeSailor oferuje szeroki wybór niezwykłych rejsów dla miłośników morza, podróży i niezapomnianych przeżyć. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej lub skonsultować się z naszym doradcą, zachęcamy do kontaktu za pomocą naszego formularza online lub pod numerem telefonu +48 22 307 85 52.