Zobacz, jakie prezenty do rezerwacji z GlobeSailor przygotowaliśmy dla naszych klientów

Czarterując jacht z GlobeSailor uzyskujesz dostęp do wyselekcjonowanych przez nasz zespół aplikacji, które zapewniają dodatkowy komfort podczas wakacji. Współpraca z naszymi zaufanymi Partnerami dostarcza rozwiązania dla naszych klientów, które ułatwiają nawigację i zapewniają dostęp do informacji z żeglarskiego świata. To nasz sposób na podziękowanie za wybór GlobeSailor. Zapoznaj się z pakietem korzyści, który przygotowaliśmy dla naszych klientów i żegluj razem z nami!

Aplikacje żeglarskie

Navily Premium

Navily to wszechstronna i innowacyjna aplikacja żeglarska zaprojektowana w celu zwiększenia komfortu podczas nawigacji. Korzysta z niej już ponad 500 000 użytkowników na całym świecie. To idealny towarzysz każdego rejsu.

Najważniejsze funkcjonalności:

– Przewodnik turystyczny z ponad 25 000 marinami i kotwicowiskami

– 200 000 zdjęć i komentarzy od społeczności Navily

– Szybkie rezerwacje w ponad 700 marinach w całej Europie

– Wygodne mierzenie odległości i obliczanie tras

– Ostrzeżenia w czasie rzeczywistym i funkcja alarmu SOS

Standardowo aplikację w wersji Premium można pobrać za 19,99 €. Jeśli zarezerwujesz rejs z GlobeSailor, otrzymasz ją bezpłatnie na 12 miesięcy.

Savvy Navvy Essential

Savvy Navvy to, w telegraficznym skrócie, Google Maps dla łodzi. Mapy, pływy, pogoda i wszystko, czego potrzebujesz do żeglugi i nawigacji w jednym miejscu. Aplikacja dostarcza użytkownikom dokładnych i aktualnych informacji żeglarskich dla bezpiecznej i wydajnej podróży.

Najważniejsze funkcjonalności:

– Szczegółowe mapy morskie zawierające informacje o pływach, prądach i zagrożeniach na wodzie

– Planowanie i optymalizacja trasy z uwzględnieniem czynników takich jak: wiatr, warunki pogodowe i ograniczenia nawigacyjne

– Aktualizacje pogody w czasie rzeczywistym umożliwiające podejmowanie świadomych decyzji w oparciu o aktualne warunki pogodowe

– Tryb offline umożliwiający użytkownikom pobieranie map i niezbędnych danych do użytku w obszarach o ograniczonej łączności z Internetem lub bez niej

Standardowo aplikację w wersji Premium można pobrać za 49 €. Jeśli zarezerwujesz rejs z GlobeSailor, otrzymasz ją bezpłatnie na 12 miesięcy.

Dostęp do korzyści z GlobeSailor

Po potwierdzeniu rezerwacji będziesz mógł zobaczyć dostępne dodatki na swoim koncie. Wystarczy zalogować się na swoje konto i kliknąć zakładkę „Moje korzyści”.

Na co więc czekasz? Zarezerwuj teraz i korzystaj z GlobeSailor!

Dziękujemy za wybranie rejsu z GlobeSailor.