Dowiedz się więcej GlobeSailor i zostań dołącz do naszego zespołu

Zastanawiasz się, jaką firmą jest GlobeSailor i jak to jest tu pracować? W tym wpisie na blogu chcielibyśmy przybliżyć Ci nieco naszą firmę.

O nas

GlobeSailor został założony w 2008 roku przez Oliviera Albahary i Evgueni Kocheliaeva w 2008 roku. Po zmianie modelu biznesowego w 2012, firma zajęła się prowadzeniem platformy porównawczej czarterów jachtów i kabin na całym świecie. Obecnie w bazie GlobeSailor znajduje się ponad 15 000 łodzi czarterowych. Dodatkowo na naszej stronie znajdziecie ponad 100 rejsów tematycznych.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem ponad 60 pracowników z całego świata, obsługującym w swoich językach ojczystych następujące rynki: Francja, Wielka Brytania & USA, Hiszpania i Amerykę Południową, Włochy, Niemcy oraz Rosję i Polska. Posiadamy biura w trzech lokalizacjach: w Paryżu, Lorient i La Rochelle.

Nasze biuro w Paryżu

Dlaczego warto pracować u nas?

Młody, międzynarodowy zespół

Regularne, wewnętrzne szkolenia

Wyjazdy szkoleniowe i spotkania biznesowe z partnerami

Regularne wyjazdy biznesowe

Comiesięczne afterworki z muzyką, przekąskami i sporą dawką zabawy!

Oprócz zintegrowanego, międzynarodowego zespołu, będziesz miał możliwość spełniania się zawodowo w środowisku turystycznym! Czy udało nam się wzbudzić Twoje zainteresowanie? Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i napisz do nas!