Poznaj załogę GlobeSailor!

POZNAJ NAS

Nasza firma została założona w 2008 roku przez Oliviera Albahary’ego i Evgueni Kocheliaeva. Specjalizujemy się w organizacji wakacji pod żaglami tj. czarterze jachtów ze skipperem lub bez oraz organizacji rejsów kabinowych. Posiadamy baze ponad 15 000 łodzi w ponad 180 miejscach na całym świecie.

HISTORIA

NASZE USŁUGI

CZARTER JACHTÓW

Wyczarteruj jacht żaglowy i wypłyń na wakacje twojego życia! Nasi doradcy pomogą Ci w wyborze najlepszje jednostki, wyborze trasy rejsu oraz organizacji całej podróży. Jeżeli nie posiadasz kompetencji żeglarskich – nie przejmuj się! Jednostki możesz także czarterować z usługą skippera.

REJS KABINOWY

Idealny dla par lub osób podróżujących samotnie, które chcą odkryć żeglarstwo i najbardziej zapierające dech w piersiach miejsca. Nasze rejsy kabinowe to idealny sposób na podróżowanie w inny sposób. Doświadczenie nie jest wymagane!


SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

Jeśli pragniesz udoskonalić swoje umiejętności żeglarskie- zapraszamy na nasze szkolenia! Spotkasz na nich wykwalifikowanym instruktorów i w ciągu kilku dni isotnie zwiększysz swoje kompetencje żeglarskie i nabierzesz pewności siebie na wodzie.

PRYWATYZACJA JACHTU

Wejdź na pokład swojej prywatnej łodzi i zafunduj sobie luksus i komfort w postaci kapitana i hostessy/kucharza. Zrelaksuj się i ciesz się wakacjami, podczas gdy kapitan i jego załoga zajmą się resztą…NIECODZIENNE KIERUNKI

Zapomnij o klasycznych kieurnkach podóży jak Chorwacja czy Grecja. Odkryj niektóre z naszych wyjątkowych rejsów. Od wypraw polarnych po mityczne rzeki Senegalu, nie zapominając o rejsach safari w południowej Afryce, wyrusz na nową przygodę, która nie jest zwyczajna!

CZARTER BAREK

Eksploruj rzeki Europy na pokładzie barki i płyń bez obaw o chorobę morską. Licencja nie jest wymagana, więc możesz przejąć ster i cieszyć się rejsem z rodziną lub przyjaciółmi, aby zmienić scenerię.PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Za każdym razem, gdy dokonujesz rezerwacji z GlobeSailor, korzystasz z szeregu ekskluzywnych korzyści, całkowicie bezpłatnie. Zdecydowaliśmy się na współpracę z zaufanymi partnerami, którzy oferują produkty i usługi o wysokiej wartości dodanej dla wszystkich żeglarzy i klientów rejsowych.

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy międzynarodowym zespołem ponad 60 pasjonatów z całego świata. Wśród nas jest ponad 40 ekspertów w dziedzinie jachtingu i czarteru jachtów, którzy będą z Tobą na każdym kroku, od znalezienia łodzi, zaplanowanie trasy rejsu, całej podróży aż rezerwację. Nie zapomnij, że możesz kontaktować się z nami nawet po skończonym rejsie!

ZAPYTAJ DORADCĘ

Wszystkim naszym klientom towarzyszy dedykowany doradca, który poprowadzi ich przez proces rezerwacji. Zachęcamy do zadawania pytań dotyczących łodzi, cen, planu podróży, pobytów na lądzie, rekomendacji hoteli lub ubezpieczenia. Twój ekspert jest tam, aby udzielić Ci wszelkiej pomocy, której potrzebujesz, aby Twoje wakacje pod żaglami były udane!

NASZA WSPÓŁPRACA Z WYSELEKCJONOWANYMI ARMATORAMI

Współpracujemy wyłącznie z zatwierdzonymi i certyfikowanymi partnerami. Wszystkie nasze jachty i rejsy są ubezpieczone, więc możesz mieć pewność, że jesteś w bezpiecznych rękach.

W 2023 r. wprowadziliśmy do naszego programu szkoleniowego „staże obserwacyjne”. Dzięki temu nasi doradcy mogą spędzić tydzień w porcie, współpracując z partnerem, aby zrozumieć, jak zorganizowany jest port, odkryć oferowane udogodnienia, poznać flotę łodzi od podszewki i odkryć najlepsze adresy w okolicy.

NASZ ZESPÓŁ

Stale monitorujemy rozwój i zmiany w branży. Dlatego bierzemy udział w różnych międzynarodowych wydarzeniach i targach żeglarskich. Daje nam to możliwość spotkania się z naszymi międzynarodowymi partnerami i poznania najnowszych modeli łodzi.

Przyjdź i zobacz nas na tych wyjątkowych wydarzeniach: Grand Pavois w La Rochelle, Southampton International Boat Show, Cannes Yachting Festival, Salon du Multicoques w La Grande Motte, Boot Düsseldorf… a wkrótce na Nautic en Seine w Paryżu!

NASZE BIURO W PARYŻU I LORIENT

Nasza główna siedziba znajduje się w Paryżu, w samym centrum 17. dzielnicy. Mieści się w niej zespół międzynarodowy. Siedziba, cześci francuskiej naszej firmy, miesci się w Bretanii, w dzielnicy La Base w Lorient, w samym sercu Sailing Valley, najważniejszego miejsca spotkań regat oceanicznych.

NIE POZOSTAJEMY OBOJĘTNI

Jesteśmy zaangażowani w ochronę naszych oceanów, dlatego nawiązaliśmy współpracę z Surfrider Foundation Europe, aby podnosić świadomość wśród naszych klientów i wspierać ich wysiłki. Za każdą rezerwację przekazujemy 2 € na rzecz organizacji pozarządowej wspierającej ochronę oceanów. W 2023 roku przekazaliśmy już ponad 5000 euro!

Teraz wiesz już wszystko o naszej agencji! Nadszedł czas, aby skontaktować się z nami w celu omówienia następnego rejsu i zrealizowania go! 🙂Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.