Ubezpieczenie od nawrotu pandemii

Wspaniałe wieści! Po wielu rozmowach i przemyśleniach z naszym ubezpieczeniowym agentem Ouest Assurance i ich partnerską firmą ubezpieczeniową Mondiale Assistance, udało nam się stworzyć unikalny produkt ubezpieczeniowy od kosztów rezygnacji wyłącznie dla klientów GlobeSailor!

Dokładnie zbadaliśmy rynek i wszystkie oferty ubezpieczeniowe oraz ich gwarancje i jesteśmy przekonani, że nasze ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z pandemii jest najbardziej konkurencyjne i najlepiej odpowiada potrzebom żeglarzy w tym nowym i niepewnym czasie.

Oto szczegóły dotyczące naszego nowego ubezpieczenia

Koszt ubezpieczenia: 3,5% kwoty czarteru łącznie z podatkiem.

Liczba osób ubezpieczonych na jeden abonament: maksymalnie 12 osób

Kwota gwarantowana: do 40 000 € za wynajem łodzi

Potrącenie: 10% kwoty opłat za anulowanie rezerwacji.

Objęte zdarzenia: wypadek, choroba, w tym pandemia i COVID-19 (po przedstawieniu pozytywnego wyniku testu PCR na mniej niż 72 godziny przed wyjazdem), jak również wszystkie inne zdarzenia zwykle objęte badaniem (zgon, zwolnienie, poważne szkody materialne, mutacja…).

Należy zauważyć, że w przypadku każdego abonamentu klienci muszą uzupełnić listę beneficjentów o Ouest Assurance w ciągu 14 dni.

WAŻNE

Niniejsze ubezpieczenie od kosztów rezygnacji ani żadne inne ubezpieczenie nie obejmuje zamknięcia granic lub ograniczeń w podróży w kraju przyjmującym lub kraju zamieszkania podróżnych. Niemniej jednak, w celu zagwarantowania naszym klientom 100% zwrotu kosztów w przypadku, gdy nie są w stanie podróżować, od 15 października 2020 r. zawarliśmy z niektórymi armatorami lepsze warunki rezygnacji i zwrotu kosztów. Przeczytaj nasz artykuł na ten temat, klikając tutaj i poproś swojego doradcę GlobeSailor o więcej informacji, aby upewnić się, że skorzystasz z tych warunków przy następnej rezerwacji!

Do zobaczenia wkrótce, zadbaj o to i nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej szczegółów na temat naszych gwarancji anulacji i ubezpieczenia lub omówić swój projekt rejsowy!

­­

Dodaj komentarz