Koronawirus: aktualizacja

Drodzy Klienci, 

Wprowadzone w ciągu ubiegłych dni i tygodni obostrzenia dotyczące podróżowania i zamknięcie granic państwowych będą miały bezpośredni wpływ na organizację wyjazdów w nadchodzącym czasie.

W świetle nadzwyczajnych regulacji prawnych wprowadzonych w wielu krajach, między innymi we Włoszech, armatorzy, z którymi współpracujemy, zaktualizowali warunki świadczenia usług czarteru łodzi.

W przypadku oficjalnego zamknięcia granic przez rząd kraju, z którego lub do którego planowany był przyjazd, armatorzy proponują zawieszenie zbliżających się rejsów i przekształcenie zaliczek na vouchery, do wykorzystania do końca 2020. Jest to rozwiązanie tymczasowe, umożliwiające dalsze funkcjonowanie przemysłu turystycznego, rekomendowane i wprowadzone w życie przez wiele stowarzyszeń organizatorów turystyki na całym świecie.

Zachęcamy do pozostawania na bieżąco z zaleceniami rządowymi dotyczącymi podróżowania, pamiętając, że mogą one podlegać zmianom każdego dnia. 

Podsumowując, większość naszych partnerów proponuje przełożenie rejsu, bądź vouchery w przypadku niemożności odbycia podróży. Niezależnie od okoliczności, gwarantujemy otwartość i wsparcie doradców GlobeSailor w znalezieniu rozwiązania zadowalającego zarówno dla naszych klientów, jak i dla naszych partnerów.

Kontakt telefoniczny: +48 22 307 85 52

contact@globesailor.pl 

Dodaj komentarz