Wzmożone środki higieny

Zaktualizowaliśmy naszą stronę internetową, aby móc na bieżąco informować Państwa o wzmożonych środkach higieny wprowadzonych przez armatorów. 

Warto pamiętać, że od 10 lat współpracujemy tylko z najbardziej profesjonalnymi armatorami, którym możemy całkowicie ufać i których łodzie pozostają zawsze w nienagannym stanie.

Federacja Żeglarska przekazała armatorom wytyczne dotyczące kroków, które należy wprowadzić, aby pozwolić na żeglowanie w jak najlepszych warunkach: zabezpieczenie przed zakażeniem pracowników portowych, zachowanie odległości pomiędzy biurkami, dostosowane przepisów i gestów ochronnych, dezynfekcja łodzi…

Dokładamy wszelkich starań, aby te zalecenie zostały wdrożone przez naszych partnerów, aby móc zapewnić Państwu maksymalny poziom bezpieczeństwa. Wszystkie te konkretne działania są teraz widoczne na naszej stronie internetowej oraz w ofertach wysyłanych do naszych klientów: do opisu technicznego każdej łodzi dodajemy opis wzmożonych środków higieny wprowadzanych przez armatorów.

Szczegółowe informacje o środkach higieny

Symbol zielonej apteczki pojawiający się przy jednostce w wynikach wyszukiwania informuje o wprowadzeniu wzmożonych środków higieny.

Następnie, po kliknięciu, przy opisie łodzi pojawia się lista podstawowych środków ostrożności, które armator zobowiązał się wdrożyć dla swoich klientów. Można więc sprawdzić, czy łódź będzie zdezynfekowana i wentylowana i przekonać się, czy te procedury spełniają Państwa wymaganiom.

Chcielibyśmy jednak przypomnieć, że pomimo tych działań, każdy członek załogi musi zachować rozwagę i utrzymywać dystans podczas schodzenia na ląd.

Obecnie systematycznie aktualizujemy informacje dotyczące każdej łodzi w naszej bazie. Ten proces jest czasochłonny, więc w razie wątpliwości prosimy o zwracanie się do doradcy GlobeSailor.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym poradnikiem na temat nowych zasad podczas czarteru jachtów.

Dodaj komentarz